понеділок, 15 листопада 2021 р.

Презентація посібника «Досліджуємо правові потреби громади»

 


11 листопада відбулась онлайн презентація посібника «Досліджуємо правові потреби громади», яку  організували Асоціація міст України та Мережа правового розвитку. 

Нагадаємо, посібник підготовлено в рамках Навчально-практичної програми «Правоспроможна громада», яку впроваджує Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя на базі мережі правових клубів #PRAVOKATOR за підтримки Координаційного центру з надання правової допомоги, Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та безпосередньо адмініструє Мережа правового розвитку.
Дізнатися більше про посібник та завантажити його можна за посиланням 
Доступ до правосуддя є імунною системою суспільства. Вона допомагає вирішувати проблеми до їх ускладнення та запобігає появі нових, здатних завдати шкоди окремій людині, певній спільноті, громаді чи всьому суспільству. Як розбудувати доступ до правосуддя в громаді так, щоб він працював як єдина екосистема? Відповідь на це запитання дає посібник «Досліджуємо правові потреби громади». Над ним працювали експерти та експертки програми «Правоспроможна громада», використавши трирічний досвід її існування. Цей посібник зібрав найкращі практики, дієві інструменти, практичні рішення, які були втілені у окремих громадах 12 областей України. 
Пропонуємо відео презентації

Немає коментарів:

Дописати коментар