пʼятниця, 1 жовтня 2021 р.

Набула чинності постанова Уряду щодо розподілу часток акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у ІІ півріччі 2021 року

 


29 вересня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» №1016 від 29.09.2021, якою затверджено частки для зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2021 року. 

Частки визначено, виходячи з обсягів реалізованого суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального на відповідній території за перше півріччя 2021 року, з урахуванням даних реєстраторів розрахункових операцій згідно з інформацією Державної податкової служби України, відповідно до Порядку. 
Постанова №1016 від 29.09.2021 набирає чинності з дня її опублікування. Текст оприлюднено 30 вересня 2021 року в офіційному виданні Кабінету Міністрів України - газеті «Урядовий кур'єр» (завантажити). 
Зарахування до бюджетів  органів місцевого самоврядування частини акцизного податку, що надійшов з 1 липня 2021 року, буде здійснено Державною казначейською службою у двотижневий строк з дня набрання чинності постанови.
Станом на 28 вересня 2021 року на казначейському рахунку накопичилося 2,6 млрд грн акцизного податку з пального, ці кошти будуть розподілені між бюджетами органів місцевого самоврядування.
Асоціація міст України сподівається, що найближчим часом відповідні кошти надійдуть до бюджетів громад.

Немає коментарів:

Дописати коментар