середа, 6 жовтня 2021 р.

АМУ запрошує міста взяти участь в конкурсі «Молодіжна столиця України – 2023». Дедлайн – 25 листопада

 


Асоціація міст України запрошує органи місцевого самоврядування взяти участь в Національному конкурсі Молодіжна столиця України – 2023». Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

 
Заявки від міст приймаються в письмовому та електронному вигляді: у друкованій формі на адресу Міністерства молоді та спорту України (вул. Еспланадна, 42, м. Київ) та в електронній формі (скан-копія у форматі *pdf) на адресу info@youthcapital.org.ua.
 
Ознайомитись з документами:
 
Кінцевий термін подання заявок - 25 листопада 2021 року.
Нагадаємо, що «Молодіжна столиця України» - це всеукраїнський конкурс, який проводиться щороку з метою відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Конкурс проводиться з 2017 року, його ініціаторами є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Асоціація міст України є офіційним партнером в організації та проведенні Конкурсу.


Немає коментарів:

Дописати коментар