четвер, 3 жовтня 2019 р.

Всеукраїнська конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості» - 6 грудня 2019 р.


Асоціація міст України та Академія праці, соціальних відносин і туризму за участі Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Інституту держави та права НАН України ім. В.М. Корецького, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національної академії внутрішніх справ, Університету сучасних знань, органів місцевого самоврядування, інших наукових та навчальних закладів 6 грудня 2019 року проводять третю Щорічну Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості».

Мета конференції – формування підходів щодо науково-методичного забезпечення  сучасного етапу муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів на основі співставлення позицій з цього питання влади, науковців та інститутів громадянського суспільства, зокрема, профспілок, об’єднань органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.
Конференція проводиться в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування.
До участі в науковому заході запрошуються науковці, викладачі та аспіранти представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадські активісти, всі хто опікується проблемами успішного проведення муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів.
 За результатами проведення конференції буде виданий збірник наукових праць учасників цього заходу.
Тематичні панелі  конференції:
  • основні напрями та пріоритети муніципальної реформи в україн на сучасному етап, проблеми їх законодавчого забезпеченняі;
  • новітні технології муніципального менеджменту та проблеми їх впровадження в практику територіальних громад;
  • роль інститутів громадянського суспільства у проведенні муніципальної реформи (національний та європейський виміри)
Робочі мови конференції: українська, англійська.
Необхідна інформація:
Для участі в конференції необхідно не пізніше 1 листопада 2019 року (включно) надіслати до оргкомітету конференції електронною поштою:
Аспіранти та здобувачі наукового ступеня подають тези з рецензією наукового керівника або з випискою про рекомендацію їх до публікації кафедри відповідного навчального закладу.
Для реєстрації в якості учасника конференції та подачі матеріалів потрібно заповнити електронну форму та прикріпити файл із доповіддю на електронну адресу конференції: lanatsn@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар