вівторок, 22 жовтня 2019 р.

АМУ оголошує конкурс на визначення учасників практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування, за напрямом «ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО», що відбудеться в м.Київ 21-22 листопада 2019 року

Асоціація міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», що впроваджується за підтримки USAID, спільно з Апаратом Верховної Ради України і Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування  продовжує серію навчальних заходів - практикумів з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування.
До участі у роботі практикуму запрошуються керівники (заступники керівників) структурних підрозділів місцевих рад, відповідного до тематики практикуму профілю, з досвідом роботи у відповідній сфері не менше 5 років.
Під час практикумів слухачі опанують базові принципи законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримають практичні знання і навички з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, вивчать можливості використання інструментів лобіювання та адвокасі, ознайомляться з роботою Верховної Ради України.
По завершенню практикуму учасникам будуть видані сертифікати.
АМУ забезпечує проживання та харчування учасників. Проїзд за рахунок відрядження.
Учасники практикуму визначаються на конкурсній основі.
Від одного органу місцевого самоврядування на конкурс приймається одна анкета (кандидатура).
Для участі у конкурсі з відбору кандидатур на практикум, необхідно направити до 17.00 1 листопада 2019 року заповнену анкету (завантажити) на електронну адресу as@auc.org.ua
Відібраним учасникам будуть надіслані запрошення для оформлення відрядження.
Контактна особа в АМУ - координатор заходів Олексій Сясько, тел. (044) 486-28-78, as@auc.org.ua
Примітка: до розгляду приймаються анкети представників органів місцевого самоврядування, які не брали участь у роботі подібних практикумів в 2017-2019 роках. Анкета подається в форматі: «word».
Галузь: 

Немає коментарів:

Дописати коментар