середа, 25 квітня 2018 р.

Асоціація міст України щиро вітає українські міста з отриманням нагород Ради Європи!

24 квітня під час засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи президент Асамблеї Мікеле Ніколетті оголосив про присудження нагороди Приз Європи у 2018 році місту Івано-Франківську«Для мене велика честь оголосити переможця. Це Івано-Франківськ. Ми вітаємо Івано-Франківськ, дякуємо цьому місту за співпрацю з Європою і вітаємо наших українських друзів».
Також було оголошено про присудження інших відзнак Ради Європи. Підкомітет з питань Призу Європи Комітету соціальних відносин, здоров’я та сталого розвитку  ПАРЄ цього року присудив сім почесних дошок, вісім почесних прапорів та шістнадцять почесних дипломів. Серед переможців – українські міста:
  • Почесну Дошку отримало місто Бровари (Київська область)
  • Європейський  Диплом отримали Київ та Львів.
Нагадаємо, у 2010 році Приз Європи отримав Харків.
Нагорода Приз Європи (Europe Prize) була заснована у 1955 році Парламентською Асамблеєю Ради Європи для присудження містам і муніципалітетам за просування європейських ідеалів. Ця нагорода є важливим інструментом у покращенні відносин між усіма країнами та громадянами Європи, поширенні ідеї єдиної Європи. Щоб отримати Приз Європи місто спочатку має почергово отримати такі відзнаки Ради Європи: Європейський Диплом (1), Почесний Прапор (2), Почесна Дошка (3). Читайте більше про Приз Європи за посиланням

Немає коментарів:

Дописати коментар