середа, 18 квітня 2018 р.

Тернопільська область буде одним із 4 центрів України для тренінгових кластерів з підготовки топ-менеджерів у галузі культури


Міністерство культури України спільно із Goethe-Institut в Україні оголошують відкритий конкурс з підготовки топ-менеджерів у галузі культури для об’єднаних територіальних громад та малих міст України.
Метою програми «Академія культурного лідера» є вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури, зацікавлених представників бізнесу, громадянського суспільства та молоді, яка прагне працювати в органах місцевого самоврядування галузі культури та креативному секторі із використанням сучасних механізмів та кращих практик ЄС.
Курс триватиме: з травня 2018 року до травня 2019-го.

Теми навчальних модулів«Соціальні зміни та роль культурної роботи», «Культурне управління 1: розробка стратегії», «Культурне управління 2: Оперативне впровадження», «Поточні теми розвитку культури», «Завершення, зворотній зв'язок та сертифікація».
Під час навчання кожен учасник розроблятиме програму розвитку культурної політики та галузі культури у його міста чи ОТГ. Якщо будуть виконані усі навчальні вимоги та захист програми розвитку - кожен учасник отримає сертифікат Міністерства культури України.
Учасники будуть розділені на чотири кластери: 


Склад груп - 25 осіб. Учасники будуть відібрані шляхом відкритого конкурсу. Кожен учасник має взяти участь у всіх п’яти модулях, про що буде підписано відповідну угоду.
Учасниками конкурсу можуть бути: працівники галузі культури (органу місцевого самоврядування або закладу культури), які мають досвід реалізації проектів соціально-культурного характеру, мріють змінити власне місто/ОТГ.
Необхідною умовою участі в Академії є відвідування 5 модулів навчання.
Відбірковий етап здійснюється виключно в електронній формі — кандидати на участь в Академії мають надіслати електронною поштою на адресу icultur@ukr.net не пізніше 17:00 за київським часом 10 травня 2018 року необхідний перелік документів на сайті Міністерства культури України.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь на електрону адресу icultur@ukr.net.
Документи:

Немає коментарів:

Дописати коментар