середа, 7 серпня 2019 р.

УВАГА!!! Конкурс «SMART МІСТО 2019». Подача заявок до 15 вересня!


Оголошено конкурс серед українських міст «SMART МІСТО 2019»

Для участі у конкурсі необхідно до 15 вересня заповнити онлайн Заявку на сайті http://forum.kyivsmartcity.com/awards, в якій вказати про успішні проекти вашого міста, що були реалізовані протягом року.
Запрошуємо представників міст взяти участь у конкурсі «SMART МІСТО 2019»: продемонструвати втілені інноваційні проекти та позмагатися за звання найкращих у п’яти номінаціях:


Відкрите інноваційне місто — за успішне залучення громадян до процесів управління містом на основі використання інформаційно-комунікаційних технологій.
Найкраща транспортна модель міста — за найвищі стандарти у розвитку міської транспортної інфраструктури.
Найкомфортніше місто для життя — за найвищі стандарти проживання та рівень задоволеності населення.
Місто стартапів — за підтримку у запуску нових інноваційних проектів та технологічних рішень з метою вдосконалення міського простору.
Екологічно відповідальне місто — за використання розумних технологій для захисту та міської екосистеми.
Контакти: проектний менеджер Огороднік Олена ohorodnik.olena@kyivsmartcity.com
Експертне журі проаналізує усі конкурсні заявки та визначить найуспішніші проекти у своїх номінаціях. Переможці конкурсу «SMART МІСТО 2019» будуть нагороджені 1 жовтня під час офіційного відкриття Kyiv Smart City Forum 2019.

Kyiv Smart City Forum 2019 — одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Форум присвячений популяризації впровадження інноваційних рішень у містах.  Його мета — привернути увагу до використання смарт-сіті технологій для розбудови міської інфраструктури, а також познайомити громадськість із кращими українськими і світовими практиками та реальними кейсами. Серед гостей заходу — досвідчені фахівці та експерти з України та Європи у сфері розбудови міста та впровадження сучасних smart-технологій, представники бізнесу та міської влади, вендори, архітектори, лідери думок та урбаністи.
Kyiv Smart City Forum 2019 — інновації, що змінюють місто

Немає коментарів:

Дописати коментар