Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи організовують "Марафон відкритого врядування", який пройде в травні в онлайн форматі в рамках Тижня відкритого врядування.
Що таке марафон відкритого врядування?
Це ініціатива АМУ, підтримана Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, яка дає можливість територіальним громадам України презентувати міжнародній спільноті відкритого врядування історії успіхів.
Даний захід відбуватиметься в онлайн форматі, забезпечуватиметься переклад.
Чому варто брати участь? Які перспективи для Вашої громади?
Це можливість для територіальних громад поділитися успішними напрацюваннями, продемонструвати прогрес та інновації в сфері відкритого врядування.
Як територіальна громада може долучитися?
Є дві форми участі представників громад: як глядачі і як спікери. Для глядачів на сайті АМУ буде розміщене посилання напередодні заходу.
Як стати спікером "Марафону відкритого врядування"?
Щоб стати спікером потрібно подати заявку до 20 квітня 2021 року до 17.00, заповнивши форму за посиланням або скориставшись QR-кодом.
Історія успіху обов'язково має відображати успішну практику органу місцевого самоврядування у сфері відкритого врядування. Пріоритет надаватиметься тим заявкам, в яких описані інклюзивні, різноманітні та ґендерно збалансовані практики. Перевагою буде залучення інституцій громадянського суспільства до практики.
У разі виникнення питань звертайтесь до експертки з правових питань АМУ Інни Скляр, 0937721753, i.sklyar@auc.org.ua
Проєкт «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» спільно реалізують Асоціація міст України та Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи. Проект спрямований на покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їх національних асоціацій в діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого, підзвітного та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Він виконується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи як частина Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.
Партнерство «Відкритий уряд» (OGP) об'єднує уряд, громадянське суспільство та громадян для створення планів дій, які роблять уряди більш інклюзивними, чуйними та відповідальними. Ініціатива OGP була започаткована у 2011 році для забезпечення міжнародної платформи для внутрішніх реформаторів, які прагнуть зробити свої уряди більш відкритими, підзвітними та чуйними до громадян.
Немає коментарів:
Дописати коментар