четвер, 14 листопада 2019 р.

Представники АМУ взяли участь у засіданні круглого столу з питань розвитку професійної (професійно-технічної) освіти


Учора, 13 листопада 2019 року, на базі Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою відбулось засідання круглого столу «Шляхи та перспективи розвитку проєкту "Сонячний коледж"».
Участь у заході взяли партнери проєкту, представники Республіки Польща, представники Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, перші випускники курсів перепідготовки, роботодавці та педагогічні працівники закладу професійної освіти. Від Асоціації міст України участь у засіданні взяли Виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення АМУ Ігор Гірчак та аналітик Аналітичного центру Людмила Мозгова. Директор Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Василь Петрович презентував учасникам круглого столу навчально-практичний Центр відновлювальної енергетики, до облаштування устаткування якого Тернопільське регіональне відділення АМУ залучило донорську допомогу Міністерства закордонних справ Республіки Польща "Польська допомога".

Виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення АМУ Ігор Гірчак акцентував на необхідності розвитку таких центрів в Україні та пріоритетах співпраці з тими керівниками закладів освіти, які готові активно долучатись до їх створення.
У свою чергу аналітик АМУ Людмила Мозгова звернула увагу на пропозиції Асоціації міст України до проєкту Концепції розвитку навчання та освіти дорослих, а також зауважила, що у перспективі такі центри мають стати місцем підвищення кваліфікації педагогічних працівників інших закладів професійної освіти, що мають намір працювати у сфері відновлювальної енергетики. 

Представники роботодавців висловили сподівання на розвиток центру, уклали з директором коледжу відповідні меморандуми щодо співпраці, а також виявили бажання долучатись до оновлення освітніх програм у сфері відновлювальної енергетики.

Учасники круглого столу також обговорили питання розвитку сфери професійної освіти, як складника освіти дорослих, та наукового супроводу Інститутом професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України експериментальної роботи в закладі.Немає коментарів:

Дописати коментар