середа, 18 березня 2015 р.

Представники муніципалітетів з різних куточків України вивчають інноваційний досвід міськради Тернополя

У сесійній залі Тернопільської міської ради цими днями відбувається засідання асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України», у рамках якого представники муніципалітетів з різних куточків України обговорюють актуальні питання використання інформаційних технологій в управлінні містом. 
«З минулого року Асоціація міст України започаткувала такий проект, коли представники східних областей відвідують західні області для обміну досвідом в діяльності органів місцевого самоврядування. В свою чергу, представники міст Західної України відвідують міста Східної. Даний захід проходить в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні» «ДІАЛОГ»», який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку» - повідомив виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігор Гірчак.
«Сьогоднішні виступи і обговорення на засіданні розкриють з різних сторін пошуки і здобутки Тернополя в інформатизації різних сфер життя, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Інтернет, транспорт, зв'язок, комунальна сфера, культура і освіта, управління і документообіг, безпека, – напрямків для інноваційних рішень є багато. Ми ще на початку, проте вірю, що на цьому шляху потенціал нашого міста і городян розкрається в повній мірі. Ми прагнемо бути сучасним, конкурентоздатним, успішним містом».
Протягом двох днів тернопільські фахівці презентують гостям міста систему централізованого відеоспостереження у Тернополі, WI-Fiу парках та тролейбусах, використання електронного документообігу у роботі міської ради, а також платформу «Відкрите місто».
За матеріалами: Тернопільської міської ради, Телеканалу ІНТБ та TV-4.


Немає коментарів:

Дописати коментар